Close

16. nov. 2016

EST JCH, LTU JCH, LV JCH, BALT JCH, EST CH MALEFICENT AGADOR

Sündinud: 11.08.2015 (Omanik Engely Oja)
HD/ED – BB/00, KK2, Kkl, IGP1

/Foto: Rain Heinsoo/

Võidetud tiitlid:

Aeg Tiitel Koht
12.09.2016 EST J CH
22.11.2016 LTU JCH
28.02.2017 LVA JCH
10.03.2017 BALT J CH
10.09.2018 EST CH
28.09.2018 LVA CH
04.12.2018 LTU CH
20.12.2018 BALT CH

2018 aasta näitused

20-21.01.2018 Articus erinäitus Kurtna ratsabaas V3 võrratu/laseb lahti Kasutusklass H. Hohmann
05-06.05.2018 ESLÜ Peaerinäitus Tagadi V3 võrratu/laseb lahti Kasutusklass Otto Kärber-Ahrens
13.05.2018 Läti erinäitus Lici V2 3/4 Kasutusklass Jürgen Maibuchen (SV)
12-13.05.2018 Eesti Võitja Luige SP2 Avaklass Sergei Volinets
16.06.2018 Leedu erinäitus Marijampole V4 võrratu/laseb lahti Kasutusklass Karl-Heinz Gladbach (SV)
17.06.2018 Rahvuslik näitus Marijampole SP1  LT SERT Kasutusklass Leif-Herman Wilberg
1.07.2017 Articus erinäitus Jüri V3 võrratu/laseb lahti Kasutusklass Erich Bösl (SV)
21.07.2018 Läti erinäitus Lici V1 LV SERT Kasutusklass Waldemar Federak (Poland)
5.08.2018 ESLÜ erinäitus Tagadi V4       + SERT võrratu/laseb lahti Kasutusklass Ralf Wille (SV)
26.08.2018 Balti Sieger Bauska, Läti SG3 3/3 Kasutusklass Luciano Musolino (IT)
6.10.2018 Rahvuslik näitus Siauliai, Leedu SP1 + LT SERT, N,BOB, BIG-1, BIS-3 Kasutusklass Stefan Mitrevski (Makedoonia)
Sun City Winner 2018
7.10.2018 Rahvuslik näitus Siauliai, Leedu SP1+ LT SERT, N, BOB Kasutusklass Boźena Oveśna

2017 aasta näitused

kuupäev näitus asukoht hinne/koht klass kohtunik
14-15.01.2017 Articus erinäitus Kurtna ratsabaas SG3 12-18 kuud F.Goldlust
21.01.2017 Rahv.näitus Daugavpils, LÄTI SP 1 JUN SERT (JCAC); TPJ; VSP; BOO juunior J. Ovsyannikova (RUS)
22.01.2017 Rahv.näitus Daugavpils, LÄTI SP 1 SERT (CAC); TPJ; VSP; BOO noorteklass Pero Celebic (Montenegro)
9.04.2017 Tallinna Võitja Saku Suurhall, Tallinn SP 1 CACIB, SK; PI2 Noorteklass Ozan Belkis (Türgi)
6.05.2017 SLK erinäitus Lici, LÄTI SG 2 18-24 kuud Ulrich Hausmann (SV)
27-28.05.17 ESLÜ Peaerinäitus Tagadi SG 3 18-24 kuud Leonhard Schweikert (SV)
4.06.2017 Eesti Võitja Luige SP 1 reserv-CACIB; SP 3, SK Noorteklass Philip John (India)
15-16.07.2017 Articus erinäitus Jüri SG 2 18-24 kuud F.Gerstenberg (SV)
29-30.07.2017 ESLÜ erinäitus Tagadi SG 2 18-24 kuud Evgeny Pudeev (RU)
16-17.09.2017 SLK erinäitus Lici, LÄTI SG 1 avaklass W. Nordsieck (DE)
24.09.2017 Balti Sieger 2017 Marijampole, LEEDU SG 5 avaklass G.Schwedes (SV)

Klubi Articus 2017 aasta parimate arvestuses:
11-12 koht parim universaalne koer 
6-7 koht parim isane pikakarvaline koer

ESLÜ 2017 aasta parimate arvestuses:
5-6 koht parim isane pikakarvaline näitusekoer 

2016 aasta näitused

kuupäev näitus asukoht hinne/koht klass kohtunik
16-17.01.2016 Articus erinäitus Kurtna ratsabaas VL 2 4-6 kuud Helmut König
16-17.04.2016 Tallinna Võitja 2016 Saku Suurhall 1. KOHT TPK,EAH kutsikaklass Olga Timofeeva
30.4-01.5.2016 SLK Peaerinäitus Kalevi Keskstaadion VL 1 6-9 kuud Ulrich Hausmann
15.05.2016 SLK erinäitus Lici, LÄTI 1. KOHT 9-12. kuud E. Pertl
04-05.6.2016 Eesti Võitja 2016 Kalevi Keskstaadion SP 2 juunior Anatoli Zhuk
11.06.2016 Rahv.näitus Luige SP 2 serdikandidaat juunior Olga Goncharuk
12.06.2016 Rahv.näitus Luige VH juunior Kirill Barbosov
18.06.2016 Rahv.näitus Vanamõisa VH juunior Claudio de Giuliani
2.03.2007 Articus Jüri VL 3 9-12. kuud Dirk Gabriel
30.07.2016 Rahv.näitus Kuressaare SP 1 JUN SERT; TP; TPJ juunior Astrid Lundava
6-7.08.2016 Balti Sieger 2016 Kalevi Keskstaadion VL 1 9-12. kuud Rainer Mast
20.08.2016 Rahv.näitus Kalevi Keskstaadion VH juunior Lisbeth Mach
21.08.2016 Rahv.näitus Kalevi Keskstaadion SP 1 JUN SERT; VSP; VSPJ juunior Pero Bozhinovski
27.08.2016 Rahv.näitus Uuemõisa, Haapsalu SP 2 juunior Sergey Galiaskarov
3.09.2016 Rahv.näitus Luige SP 1 JUN SERT; TP; TPJ juunior Nikolai Sedõhh
24-25.9.2016 SLK erinäitus Lici, LÄTI 3. KOHT juunior Lothar Quoll
1.10.2016 SLK erinäitus Marijampole, LEEDU 5. KOHT juunior Dieter Oeser
16.10.2016 Rahv.näitus Valmiera, LÄTI VH juunior L.Tchistiakova (RUS)
29.10.2016 Rahv.näitus Kaunas, LEEDU SP 1 JUN SERT (JCAC); TP; BOB juunior A.Hlebarov (BUL)
30.10.2016 Rahv.näitus Kaunas, LEEDU SP 1 JUN SERT (JCAC); TP; BOB, BIG 3 juunior Rita Kadike-Skadina
4.12.2016 Rahv.näitus Liepaja, LÄTI VH juunior Jasna Matejcic
15.01.2017 Articus erinäitus Kurtna ratsabaas SG 3 juunior Goldlust
21.01.2017 Rahv.näitus Daugavpils, LÄTI SP 1 JUN SERT (JCAC); TPJ; VSP; BOO juunior J. Ovsyannikova (RUS)
22.01.2017 Rahv.näitus Daugavpils, LÄTI SP 1 SERT (CAC); TPJ; VSP; BOO noorteklass Pero Celebic (Montenegro)

ESLÜ 2016 aasta arvestuses:
ESLÜ Aasta Parim Pikakarvaline Isane Näitusekoer 2016 I-II  koht ja pikakarvaline EST J CH

Klubi Articus 2016 aasta parimate arvestuses:
Parim isane pikakarvaline koer 5 koht