Close

Kennel Maleficent

Tere tulemast kenneli Maleficent kodulehele!

Koerad on alati olnud lahutamatu osa meie perest. Esimese päris oma saksa lambakoera sain 1991 aastal, pärast pikka ootamist Viljandi ALMAVÜ Koerteklubi kaudu. Tänase päevani on meie perre mahtunud peale saksa lambakoerte ka bokserid ja nüüdseks ka Kääbuspinšer ja Saksa keskmine spits. 

Oma kenneli asutamise idee tuli aga alles 2012 aastal, kui meie perre tuli Valgevene kennelist Nochnoj Dozor musta värvi saksa lambakoer, Nochnoj Dozor Italya. Kuna Italya on paras paharet, siis sai kennelinimeks valitud pahatar ehk Maleficent. Kennelnimi Maleficent on registreeritud FCI (Rahvusvaheline Künoloogiline Föderatsioon) ja EKL (Eesti Kennelliit) poolt 2014. aastal.

Kenneli omanik Agle on läbinud hulga erinevaid koertealaseid koolitusi, sealhulgas koertekoolitaja baaskursuse ja sooritanud EKL atesteeritud koolitajate eksami, tegelenud aktiivselt, IGP,  kuulekuskoolituse ja sõnakuulelikkusega. Enda koolitatud koertega on saavutatud tulemuse SK, KK ja IGP koolitusaladel. Samuti on Agle läbinud Eesti Kennelliidu ringikorraldaja ja liikumisjuhi kursuse.

Hoolitseme ka selle eest, et sinu kutsikal igav ei hakkaks - meil on Niitväljal suur koolitusplats, kus viime läbi kutsikate suhtluskooli, kuulekuse ja sõnakuulelikkuse koolitusi. Koolitame kõiki koeri, tõug või tõutus ei oma tähtsust. Kõik koerad vajavad koolitamist. 

Maleficent kenneli looja ja ühtlasi koerte omanik on Agle Oissar, kes on Eesti Kennelliidu, ESLÜ (Eesti Saksa Lambakoerte Ühing) liige ning kuulub ka Keila Koerasõprade klubi IPSON juhatusse. Meie kennelis on Agle põhitegevuseks koerte hooldamine, kuulekus- ja näitusekoolitus. 


Foto: Agle ja Deesi, 1992 aastal (erakogu)